Výkup pole

Výkup pole, výkup louky

Pokud jste vlastníky orné půdy, pole, louky, obecně řečeno zemědělských pozemků, může být tato stránka vodítkem pro případný jejich efektivní a rychlý prodej.

Kontaktujte nás telefonicky nebo online formulářem s Vaším požadavkem a my Vám ve velmi krátkém čase zašleme naši nabídku.Finanční zálohu na koupi pozemku jsme připraveni zaplatit ihned – kontaktujte nás.

Za kolik a jak rychle ?

Cenu orné půdy je potřeba posoudit vždy individuálně, určitým vodítkem ceny jsou ceny pozemků podle BPEJ. V každém případě od Vás potřebujeme získat ihned v začátk alespoň minimum informací a to kromě lokality, tvar a velikost pozemků a informaci, jaká vázne na pozemcích nájemní smlouva. Nejsme společnost, která Vám bude ihned v začátku spolupráce slibovat 100 % tržní ceny při přímém výkupu a pak Vás postupně navádět na cenu nižší. Takovéto praktiky neděláme.

Nabízíme za pozemky cenu odpovídající cca 70 % tržní ceny. Cenové rozmezí, ve kterém se pohybujeme je standardně kolem 3 – 8 Kč/ m2. Naší výhodou je beze sporu rychlost a bezpečnost právních služeb.

Kontaktujte nás telefonicky nebo online formulářem s Vaším požadavkem.